• De scherpste prijzen
  • Ruim 20 jaar ervaring
  • Breed assortiment
  • Eigen studio
  • Snelle levertijden

Klantenservice

In de BudgetBidons klantenservice worden ál uw vragen beantwoord. Allereerst leert u meer over BudgetBidons onder het kopje (hoe kan het ook anders) ‘Over BudgetBidons’. Ook vindt u in het linkermenu onze contactgegevens, locatie en routebeschrijving. Er zijn heel veel manieren waarop u contact met BudgetBidons kunt opnemen, u leest het onder het kopje ‘Contact’. Voor onze veelgestelde vragen klikt u links op het kopje ‘FAQ’, grote kans dat de vragen die door uw hoofd spoken hier ook beantwoord worden! Als laatst vindt u in het linkermenu nog een pagina waar u de meest recente nieuwsbrief kunt inzien. U kunt zich tevens inschrijven voor de BudgetGift nieuwsbrief via deze pagina.

Onderdeel van BudgetGift

BudgetBidons is onderdeel van BudgetGift. BudgetGift is één van de snelst groeiende webshops op het gebied van relatiegeschenken. Heeft u dus toch nog niet kunnen vinden wat u zocht? Neem dan eens een kijkje voor een uitgebreid aanbod relatiegeschenken, verdeeld over diverse categorieën.

Twan
Sales medewerker
twan@budgetgift.nl
Dianne
Sales medewerkster
dianne@budgetgift.nl
Johanna
Administratief medewerkster

Frederique
Sales medewerkster
frederique@budgetgift.nl
Kjell
Sales medewerker
kjell@budgetgift.nl
Michel
Sales medewerker
michel@budgetgift.nl
Barbara
Sales medewerkster
barbara@budgetgift.nl
Anneloes
Sales medewerkster
anneloes@budgetgift.nl